Pristatymas

Pristatymas registruotu paštu

 
NEMOKAMAS PRISTATYMAS registruotu paštu perkant už daugiau nei 35,00 EUR. Užsakymo  iki 35,00 EUR pristatymo kaina registruotu paštu - 1,45 EUR.

Užsakymą išsiųsime Jūsų nurodytu adresu į Lietuvos pašto skyrių. Apie išsiuntimą informuosime Jūsų nurodytu el. paštu, taip pat atsiųsime siuntos registracijos numerį bei nuorodą, suteikiančią Jums galimybę savo siuntinį sekti Lietuvos Pašto interneto svetainėje.

Siuntinys, priklausomai nuo vietovės į kurią siunčiamas, paprastai ateina per 2-4 darbo dienas (Lietuvos pašto terminai). Matydami, jog Jūsų nurodytą adresą aptarnaujantis Lietuvos pašto skyrius siuntinį gavo, galėsite jį atsiimti Jums patogiu metu.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Pristatymas į LP Express terminalą

 
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į LP Express terminalą perkant už daugiau nei 75,00 EUR. Užsakymo  iki 75,00 EUR pristatymo kaina į LP Express terminalą - 2,50 EUR.

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą. Apie išsiuntimą informuosime Jūsų nurodytu el. paštu. Užsakytas prekes galite atsiimti Jums patogiu paros metu – terminalai veikia kasdien, ištisą parą. Užsakymus išsiųstus pirmadienį visuose LP Express terminaluose galėsite atsiimti jau antradienį.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į LP Express terminalą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas siuntų savitarnos terminale 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar LP Express terminalą.

Norėdami atsiimti siuntą iš LP Express terminalo Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Atvykite prie LP Express siuntų savitarnos terminalo, nurodyto SMS žinutėje;
  2. Palieskite terminalo ekraną  ir spauskite "Atsiimti siuntą";
  3. Įveskite SMS žinutėje arba el. pašte nurodytus abu siuntos atsiėmimo kodus;
  4. Atsidarius terminalo durelėms, pasiimkite siuntą, uždarykite terminalo dureles.

LP Express terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų ir siuntos saugumą užtikrins integruotos apsaugos priemonės bei vaizdo įrašinėjimas. Iškilus papildomiems klausimams kreipkitės informacijos telefonu  +370 (5) 2052120 arba elektroniniu paštu info@lpexpress.lt.

Pristatymas LP Express kurjeriu

NEMOKAMAS PRISTATYMAS  LP Express kurjeriu perkant už daugiau nei 120,00 EUR.
 Užsakymo  iki 120,00 EUR pristatymo kaina LP Express kurjeriu - 3,90 EUR.

Užsakymą pristatys LP Express  kurjeris į rankas – pristatysime siuntą Jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų nurodytu adresu užsakyme. Apie užsakymo išsiuntimą informuosime Jūsų nurodytu el. paštu, taip pat atsiųsime siuntos registracijos numerį bei nuorodą, suteikiančią Jums galimybę savo siuntinį sekti LP Express interneto svetainėje. 

Kurjeris siuntinį pristatys kitą darbo dieną po išsiuntimo. Dėl siuntinio pristatymo kurjeris su Jumis susisieks telefonu pristatymo dieną.