andro SYNTELIAC ZCI - milžiniškas dinamiškumas! Zyreema pluošto suteikiamas tvirtumas, maksimalus stabilaus kamuoliuko atšokimo plotas ir aiškus kamuoliuko jutimas idealiai dera tarpusavyje.

Stalo tenise reakcijos laikas yra vienas iš lemiamų faktorių, apsprendžiantis taško pelnymo galimybę. Kuo tikslesnė ir kuo mažiau iškreipta informacija pasiekia žaidėją, rakete smūgiavusį į kamuoliuką, tuo geriau jis gali suvokti, kokios kokybės smūgį atliko ir kaip, labiausiai tikėtina, toliau klostysis žaidimo situacija. Būtent čia didžiausią reikšmę įgyja vibraciją apribojantys sintetiniai pluoštai, naudojami Synteliac pagrindų serijos gamyboje. Su Synteliac pagrindu atlikęs smūgį žaidėjas gerai suvokia, ar smūgis buvo kokybiškas ir tuo pačiu gali labiau nuspėti, ką gali daryti varžovas.

Synteliac pagrindų konstrukcijoje naudojami ZYREEMA ir VOLTEMA pluoštai, laikomi technologiškai pažangiausiais. ZYREEMA suteikia pagrindui kietą, ypač aiškų ir konkretų atšokimą bei didelius greičio rezervus. VOLTEMA, kita vertus, duoda minkštesnį jutimą, gilų kamuoliuko jutimą ir puikų greičio/kontrolės balansą. Sąveikoje su anglies pluoštu, šie junginiai siūlo naujus žaidimo realybės standartus.

SYNTELIAC pagrindų konstrukcijoje naudojami aukščiausios klasės medžio sluoksniai pagal naują technologiją apdorojami žemoje temperatūroje. Taip parengtos medžio struktūros apjungiamos su technologiškai pažangiausių sintetinių pluoštų integravimu į pagrindo konstrukcją ir gaunami stalo teniso pagrindai, suteikiantys kur kas pranašesnę žaidimo patirtį. 

Ypač tikslus ir aiškus kamuoliuko jutimas, nuo vibracijos ir drebėjimo laisva raketė, maksimalus stabilaus kamuoliuko atšokimo plotas ir beveik intuityvus kamuoliuko valdymas - visai tai tau siūlo SYNTELIAC pagrindai. 

Synteliac ZCI

- Išskirtinis universalumas;

- Zyreema pluoštas įmontuotas tiesiai ant pagrindo šerdies, po išoriniais medžio sluoksniais;

- Krištolinio skaidrumo jutimas išlieka, o vidinio carbon'o konstrukcija lemia aukštesnius kontrolės parametrus nežymiai sumažėjus greičiui;

Pagaminta Korėjoje.

Specifikacijos
Modelis andro Synteliac ZCI
Gamintojas andro
Greitis
Kontrolė 100
Sluoksniai 5+2
Strategija OFF
Svoris 85 g
Medžiaga Carbono pluoštas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

andro Synteliac ZCI

  • Gamintojas: andro
  • Prekės kodas: 0502070
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 169.90€


Galimi pasirinkimai