Ko gero geriausia raketė pasaulyje!

STIGA Cybershape Carbon - naujausių technologijų pagrindas, turintis unikalią formą ir ženkliai didesnį stabilaus atšokimo plotą (sweet spot). Cybershape yra iki šiol neregėtas stalo teniso pagrindas, ne tik turintis išskirtinę išvaizdą, bet ir didelį stabilaus atšokimo pranašumą prieš įprastinės formos pagrindus, kurį suteikia patentuotas STIGA dizainas ir technologija. Kas nutiktų, jei ryte atsikeltum tiesiog 11% geresnis? 

Dauguma stalo teniso žaidėjų smūguoja kamuoliuką viršutine raketės galvos dalimi. Todėl ši Cybershape pagrindo dalis buvo optimizuota, remiantis nauja geometrija. Tai leido gauti 11% didesnį plotą, lyginant su įprastiniais pagrindais, kuriame kamuoliukas atšoka visiškai tolygiai. Viena iš ypatingų Cybershape savybių, kad padavimų priėmimo metu pagrindo vieta, su kuria smūgiuojama, yra 6,5 cm arčiau stalo, kas yra labai didelis skirtumas. Būtent todėl su Cybershape išauga žaidėjo smūgių tikslumo procentas ir kokybė. Kadangi viršutinė raketės dalis buvo padidinta, tai apatinė dalis buvo sumažinta 2%, kad išvengti disbalanso ir svorio padidėjimo. 

Cybershape yra 5+2 konstrukciją turintis pagrindas, pagamintas pagal STIGA CCF (Close Core Fibre) technologiją, kas reiškia, jog carbon'o pluoštas montuojamas tiesiai ant pagrindo ašies, t.y. giliai. Tai duoda geresnį kamuoliuko jutimą ir geresnį greičio/kontrolės santykį. Dėl Cybershape konstrukcijoje naudojamo aukščiausios klasės vokiško anglies pluošto ir pažangios STIGA gamybos technologijos, nors Cybershape turi didesnį žaidžiamąjį paviršių, jis nėra sunkesnis nei įprastiniai pagrindai. Unikali pagrindo forma leidžia žaidėjui lengviau suvokti vietas, su kuriomis turi būti smūgiuojama padavimų metu, ir atlikti įmantresnius padavimus, naudojant 6 kampus. Servuojant skirtingomis raketės vietomis, gali būti išgaunamas skirtingo efektyvumo kamuoliuko sukimo tipas ir stiprumas. 

STIGA ir Karališkojo Stokholmo Technologijų Universiteto studija, skirta Cybershape vibracijų tyrimui, atskleidė, kaip pagrindas elgiasi, kai į jį atsitrenkia kamuoliukas. Testai parodė, kad Cybershape turi stipriai didesnį stabilaus atšokimo plotą (sweet spot) nei įprastiniai pagrindai. Kamuoliuko atšokimo virpesiai yra kitokie nei ovalių pagrindų ir kitaip pasireiškia pagrindo rankenoje. Žaidėjui tai duoda naują ir visiškai unikalų jutimą, lyginant su tradiciniais pagrindais. Cybershape pasižymi daug mažesne vibracija, kurios sunku išvengti įprastinių pagrindų atveju, todėl yra daug stabilesnis ir nuoseklesnis.

Cybershape geriausiai veikia su STIGA DNA Platinum gumomis https://bit.ly/3EXbJsq

 • puolimo pagrindas su revoliucine patentuota forma, suteikiančia optimizuotą raketės smūgiavimo vietą.
 • Cybershape Carbon patvirtintas visų lygių varžyboms.
 • 11% didesnis stabilaus atšokimo plotas "shakehand" pagrindams ir 9% "penhold" pagrindams.
 • CCF technologija, kai carbon'o pluoštas montuojamas giliai t.y. ant pagrindo šerdies, kas suteikia minkštą jutimą ir puikią kontrolę.
 • Pagrindo forma leidžia lengvai ir efektyviai keisti raketės pasvirimo kampą, priimant padavimus ir juos paduodant.
 • Cybershape turi unikalų ir geresnį kamuoliuko jutimą nei tradiciniai pagrindai.
 • Cybershape pagrindo ženkliukas yra kintančios spalvos - mėlynas arba violetinis priklausomai nuo pasvirimo kampo.

Pagamintas Švedijoje. Nuo pirmo - iki paskutinio prisilietimo.

Specifikacijos
Modelis Cybershape Carbon
Gamintojas STIGA
Greitis 145
Kontrolė 45
Strategija OFF
Svoris 85-90 g
Medžiaga Carbono pluoštas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

STIGA Cybershape Carbon

 • Gamintojas: STIGA
 • Prekės kodas: 0514110
 • ATSIIMKITE PER 1 d.d.
 • 249.90€
 • 215.00€

 • Sutaupote 14%


Galimi pasirinkimai