JOOLA Dynaryz ACC - apginkluok savo žaidimą guma, kuri duoda daugiau sukimo ir greičio, bet nesumažina kontrolės! Kas atrodo kaip sapnas, dabar yra realu su JOOLA Dynaryz ACC. 
Ypač didelį kamuoliuko sukimą turinti guma, taip pat ir greita. Visgi nemažiau nustebins gumos kontrolė, kuri, nepaisant gumo greičio galimybių, yra išskirtinai gera. Būtent todėl guma lengvai paklūsta žaidėjui, yra iš tiesų tiksli. Taip pat, kas ne visada įprasta didelį sukimą turinčioms gumoms, su Dynaryz ACC lengva atlikti kirtimus, t.y. plokščius smūgius, kurių pataikymo procentas pastebimai aukštesnis nei kitų gumų.
Dynaryz ACC yra viena geriausiai subalansuotų puolamųjų gumų, tinkama plačiam ratui puolančių žaidėjų.

Hyper Bounce Sponge

Naujos kartos Hyper Bounce kempinė sukurta, naudojant ekstremalų įtempimą ir katapultuoja kamuoliuką iš karto, kai kamuoliukas paliečia raketę smūgio metu. Būk pasiruošęs ženkliai didesniam sukimui, jutimui ir tavo atliekamų smūgių dinamiškumui. 

Advanced Traction Surface

Advanced Traction gumos paviršius - didesnės trinties ir sukibimo struktūra, sukurta didesniam kamuoliuko sukimui išgauti. Šiek tiek ilgesnis kontaktas su kamuoliuku duoda daugiau sukimo ir tikslumo tavo žaidimui.

Pagaminta Vokietijoje.

Specifikacijos
Modelis Joola Dynaryz ACC
Gamintojas Joola
Gumos tipas Lygi guma
Greitis 126
Sukimas 128
Kontrolė 86

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Joola Dynaryz ACC

  • Gamintojas: JOOLA
  • Prekės kodas: 0209060
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 54.90€


Galimi pasirinkimai