"Jekyll & Hyde" - tai naujausia "Xiom" gumų serija, kurią sudaro aukščiausios kokybės profesionalios gumos, pasižyminčios unikaliomis žaidimo savybėmis ir pagamintos naudojant novatoriškas "Xiom" technologijas: "Cycloid" (kamuoliuko trajektorijos optimizavimas pagal Deep Learning metodiką), "Dynamic Friction" (agresyvesnis kamuoliuko sukimasis net ir tada, kai kontaktas su kamuoliuku nepakankamas) ir "Tenzor".
Be to, "Xiom Jekyll & Hyde" gumų asortimentui buvo pritaikytas kruopštesnis gamybos procesas, užtikrintos visiškai vienodos visų gumų partijų žaidimo charakteristikos ir papildoma gamybos kokybės kontrolė.

Xiom Jekyll & Hyde Z 52.5 - tai profesionali lygi, aukštos kokybės kietos kempinės guma, priklausanti aukščiausios kokybės gumų linijai "Jekyll & Hyde", skirta profesionaliems žaidėjams (įskaitant nacionalinių rinktinių lygį), taip pat aukšto lygio mėgėjams, turintiems technikos pagrindus ir fizinį pasirengimą.
Xiom Jekyll & Hyde Z 52.5 pirmiausia skirta galingam ir bekompromisiam atakuojančiam žaidimui, naudojant visų rūšių aštrius atakuojančius veiksmus - tiek pavienius, tiek serijinius topspinus ir plokščius smūgius. Nepaisant didelio gumos greičio, ji pasižymi gera kontrole ir leidžia tiksliai bei patikimai valdyti kamuoliuką.
Xiom Jekyll & Hyde Z 52.5 sudaro tvirtas viršutinis gumos sluoksnis su 2,1 mm storio juodos spalvos kieta kempine (52,5 laipsniai kietumo), pasižyminčia ryškiu katapultavimo efektu. Guma pagaminta Vokietijoje, o tai dar kartą įrodo aukščiausią šios gumos kokybę.

Korėjos gamintojas Xiom (iki 2004 m. Champion Limited Corporation) jau beveik pusę amžiaus džiugina stalo teniso mėgėjus ir profesionalus kokybiškais gaminiais, gamindamas platų stalo teniso įrangos, aprangos ir inventoriaus asortimentą.

Specifikacijos
Modelis XIOM Jekyll & Hyde Z52.5
Gamintojas XIOM
Gumos tipas Lygi guma
Greitis 119
Sukimas 118
Kontrolė 95

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

XIOM Jekyll & Hyde Z52.5

  • Gamintojas: XIOM
  • Prekės kodas: RUJHZ52
  • ATSIIMKITE PER 1 d.d.
  • 79.00€
  • 69.90€

  • Sutaupote 12%


Galimi pasirinkimai