Profesionali stalo teniso raketė pasižymi puikiu greičio, kontrolės ir kamuoliuko sukimo parametrų balansu. Tai ypač kokybiškas pasirinkimas atakuoti mėgstanties žaidėjams!

Pagal žaidimo stilių raketė skirta puolėjams, mėgstantiems greitas raketes ir dominuojantį žaidimo stilių. Puikus kontrolės ir greičio balansas leidžia lengvai atlikti visus stalo teniso techninius smūgius, o ypač - topsuoti. Su JOOLA Paladin Rhyzer PRO rakete ypač sėkmingai gali atlikti topsus, blokus, kirtimus. Tai labai geras pasirinkimas žaidėjams, norintiems nuolat spausti savo varžovą bei patirti kur kas daugiau žaidimo malonumo. Top greitis ir sukimas.

Raketės komplektacijoje naudojamas aukštųjų technologijų JOOLA Tezzo Paladin pagrindas, konstrukcijoje turintis anglies (carbon'o) pluoštą. Ši technologija ypač sutvirtina pagrindą, gerokai padidina stabilaus kamuoliuko atšokimo plotą (Sweet spot) ir suteikia pagrindui gerokai daugiau "pavarų", vertinant galią ir greitį. Niekada nepritrūksi galios: bet kurioje žaidimo situacijoje pagrindas smūgiuojant gali pagreitėti labai lengvai ir stipriai "įkrauti" kamuoliuką, sustiprindamas tavo smūgius. 

Raketės komplektacijoje naudojamos JOOLA Tronix CMD gumos (storis 2,0 mm) užtikrina puolimui reikalingą galios potencialą ir puikią kontrolę! Tronix CMD yra vidutinio kietumo naujausiomis technologijomis apginkluotos gumos, pasižyminčios stipriu kamuoliuko sukimu ir atšokimu, lengvu valdymu

Raketė skirta puolamuoju stiliumi žaidžiantiems stalo tenisininkams.

Raketės rankenėlės forma yra FL (Flair) - platėjanti į apačią.

Raketė bus sukomplektuota ir paruošta žaidimui.

Specifikacijos
Modelis JOOLA Paladin Tronix CMD
Gamintojas JOOLA
Greitis 210
Sukimas 170
Kontrolė 204

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Raketė JOOLA Paladin Tronix CMD

  • Gamintojas: Imperial
  • Prekės kodas: 0605198
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 134.90€