Joola Rhyzer 48

Gamintojas: Joola
Prekės kodas: 0181
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: 43,90€ 33,00€
Sutaupote 25%

Galimi pasirinkimai


* Storis/Spalva:

Kiekis:   Į krepšelį
   - ARBA -   

JOOLA Rhyzer 48 turi kietesnės sudėties (48°) kempinę ir priklauso aukščiausio kalibro gumoms, kalbant apie greitį, katapultavimą ir sukimą. Guma ypatingai tinka moderniam puolamajam stiliui, kuomet atakuojama greitai ir iš artimos distancijos. Lyginant su Rhyzer 43, tavo smūgiai bus žemesnės trajektorijos, plokštesni, sukuriantys daugiau spaudimo varžovui.

JOOLA pristato visiškai naują TOP technologijos gumų serija - RHYZER. Naujoji technologija iš esmės sprendžia plastikinio kamuoliuko sukeliamus trūkumus: mažesnį greitį ir mažesnį sukimosi momentą. Dėl dviejų technologinių pakeitimų - patobulintos kempinės struktūros ir patobulintos dantukų geometrijos - JOOLA pasiekė naują technologinio gumų vystymo dimensiją.

Pasikeitusios plastikinio kamuoliuko skriejimo savybės daugelį žaidėjų privertė taisyti ir keisti judesius, kas dažnu atveju nulėmė žaidėjų nepasitenkinimą naudojama įranga. Būtent šis momentas tapo atskaitos tašku, siekiant sukurti naujos kartos gumą. Naujos JOOLA Rhyzer turi ekstremaliai ploną ir kibų gumos paviršių, kuris stipriai įtemptas ir sujungtas su siaurais, trumpais ir plačiai išdėstytais dantukais, kas suteikia gumai maksimalias katapultavimo savybes. Taip pat dėl dantukų lankstumo išauga raketės ir kamuoliuko sąlyčio laiko intervalas smūgio metu, todėl kamuoliuko valdymas ženkliai pagerėja.

Plačių porų, rožinės spalvos kempinė dėl naujos kartos Powermax kempinės versijos turi pastebimai didesnes galios ir energijos perdavimo kamuoliukui galimybes. Nepaisant aukštos dinamikos, plačios kempinės poros suteikia jautresnį ir gilesnį kamuoliuko jutimą žaidžiant, todėl gumos kontrolė labai aukšta.

Pagaminta Vokietijoje.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:© StaloTenisui.lt. Visos teisės saugomos