Joola 3000 SC

Gamintojas: Joola
Prekės kodas: 0725
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Išankstinis užsakymas
Kaina: 859,00€

Galimi pasirinkimai


* Spalva:Kiekis:   Į krepšelį
   - ARBA -   

Joola 3000 SC stalas turi originalią Joola sukurtą 22 mm pločio varžybinę viršutinę dalį (plokštes), kuri naudojama visų Joola varžybinių profesionalių stalų, tarp jų ir olimpinių, gamyboje. Viršutinė stalo dalis padengta specialiomis medžiagomis, leidžiančiomis išgauti ypatingai greitą žaidimo paviršių. Ši savybė reikalinga aukščiausio lygio stalo tenise. 3000 SC stalo viršutinė dalis apsaugota 50 mm pločio metalinėmis juostomis.

Joola 3000 SC stalas turi ypatingai tvirtą apatinę dalį - metalinę konstrukciją, kurią sudaro solidžios ir tvarios metalinės kojos bei jungtys. Ši konstrukcija itin svarbi, siekiant, kad stalas būtų ilgaamžis, visuomet stabilus, atlaikantis įvairias apkrovas (pvz. žaidimo metu užgriūnant ant stalo visu svoriu, dažnai transportuojant ir pan). Plačios metalinės jungtys neleidžia kojoms išklypti ir stalui pradėti judėti į šalis. Joola 3000 SC modelis turi vadinamąją Super Compact sistemą dėl kurios stalą surinkti ir išmontuoti galima labai greitai ir paprastai. Keturių didelių ratų sistema suteikia galimybes techniškai ir fiziškai lengvai stalą transportuoti ar perstumti į kitą vietą. Ši ratų sistema taip pat suteikia galimybę atlaisvinti patalpoje erdvę, stalo plokštes tiesiog sukeliant stačiomis į viršų ir pastumiant stalą į pakraštį: tokioje pozicijoje stalas užima nedidelę 67x161 cm erdvę. Stalas taip pat turi dvigubą anti-išbalansavimo sistemą bei masyvius gumos "padukus", įmontuotus stalo kojose, aukščiui ir stalo lygumui užtikrinti.

Joola 3000 SC stalo svoris - 125 kg. Joola 3000 SC gali būti pagamintas, pritaikant stalą neįgaliųjų sportui be jokių papildomų mokesčių. Kaip ir kiti Joola stalai, 3000 SC gaminamas klasikinės žalios spalvos, kurią renkasi daugelis, ir mėlynos spalvos - pagal kiekvieno pageidavimą. Profesionalūs stalai, kaip ir šis, gaminami be mėgėjiškų integruotų tinklelių. Tvarūs metaliniai tinkleliai kaip pvz. Joola Europaliga ar Joola Avanti, įsigyjami atskirai.

Joola 3000 SC stalo gamyba paprastai užtrunka iki 2 sav. nuo išankstinio sąskaitos apmokėjimo. Stalo pristatymas įprastai įvykdomas per 7 darbo dienas nuo pagaminimo dienos. Kievieno užsakymo atveju su gamintoju sutiksliname gamybos ir stalų vežimo terminus, apie kuriuos informuojame užsakovą. Todėl pristatymo laikas kartais gali koreguotis.

Stalo pristatymo mokestis Lietuvoje 15,00 - 29,00 EUR

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:© StaloTenisui.lt. Visos teisės saugomos