Raketė andro Timber GTT ALL/S

Gamintojas: andro
Prekės kodas: 1020
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: 99,90€ 84,90€
Sutaupote 15%
Kiekis:   Į krepšelį
   - ARBA -   

Profesionali stalo teniso raketė -  pasižymi puikiu greičio, kontrolės ir kamuoliuko sukimo parametrų balansu. Tai ypač kokybiška raketė plačiausiam spektrui žaidėjų!

Universaliam žaidimo stiliui skirta raketė: su ja galėsi “pjauti” kamuoliuką, “topsuoti”, atlikti “pastūmimus”, kontruoti, blokuoti ir t.t.

Raketės kompletacijoje naudojamas andro Timber 5 ALL/S pagrindas. Aukšta kontrolė, geras kamuoliuko jutimas, mažas svoris ir puiki kaina - pagrindinės andro Timber 5 ALL/S pagrindo savybės. 

Esminė kontrolė ir sukimas atkeliauja iš 1,8 mm andro GTT gumų, panaudotų raketės komplektacijoje. Harmoninga pagrindo ir gumų tarpusavio sąveika nulemia, kad raketė pasižymi puikiu kamuoliuko jutimu! Kamuoliukas smūgio metu "nepabėga" nuo raketės ir leidžiasi būti suvaldomas. Puikus kainos/kokybės santykis!

Raketė andro R2P Competition III patiks laisvalaikio žaidėjams, universaliems žaidėjams bei jauniems sportininkams, kurių technika ir įgūdžiai yra formavimosi stadijoje. Tai puikus pasirinkimas, norint įsigyti savo pirmąją raketę, taip pat pereinant nuo gamyklose komplektuojamų rakečių prie kokybiškesnio pasirinkimo. Puikus kainos/kokybės santykis!

Raketės rankenėlės forma yra FL (Flair) - platėjanti į apačią.

Raketė bus sukomplektuota ir paruošta žaidimui.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:© StaloTenisui.lt. Visos teisės saugomos