andro Rasanter V42

Gamintojas: andro
Prekės kodas: 0221
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: 44,90€ 33,90€
Sutaupote 24%

Galimi pasirinkimai


* Storis/Spalva:

Kiekis:   Į krepšelį
   - ARBA -   
Greitis 119, Sukimas 124, Kontrolė 97.
 
RASANTER yra įmantriausias ir sudėtingiausias gumos paviršiaus technologinio kūrimo ir vystymo procesas kada nors atliktas Vokietijoje. Šio proceso tikslas buvo sukurti ateities gumų technologiją, kuri leistų ambicingiems ir techniškai pažengusiems žaidėjams visapusiškai kompensuoti fizinius nuostolius, atsiradusius dėl naujo 40+ plastikinio kamuoliuko. 
 
RASANTER gumos paviršius pilnai kompensuoja plastikinio kamuoliuko sukimo ir greičio trūkumus, kai tuo tarpu ultra stora kempinė stipriai padidina kamuoliuko katapultavimo efektą ir taip kompensuoja greičio praradimą, kuris būdingas 40+ kamuoliukams. Technologiškai tai visiškai naujo tipo gumos, turinčios pastebimai plonesnį paviršių ir ženkliai storesnę kempinę. Toks unikalus derinys sąlygoja naujas kamuoliuko valdymo ir gumos elgsenos savybes, ypač išauga gumos stabilumas ir sukimo savybės.
 
RASANTER V42 tau patiks jei:
 
Tavo stilius orienuotas į smūgių greitį;
- Tu pelnai taškus smūgiuodamas plokščiai, tiesiai ir be užuolankų;
- Kaip vidutinio lygio žaidėjas pasinaudoji minkštesne 42° kempine, kompensuojančia ne visai tikslų pataikymą į raketės centrą;
- Būk pasitikintis ir rizikuok greitais smūgiais, kurie ir apibrėžiai šiuolaikinį puolamąjį žaidimą iš vidutinės distancijos.
 
V42 sumažins netikslumų ir smulkių detalių poveikį net ir itin greitam žaidime.
 

 

Parametrai
Greitis 119
Sukimas 124
Kontrolė 97

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:© StaloTenisui.lt. Visos teisės saugomos