Apie mus

STaloTenisui.lt yra specializuota aukščiausios kokybės stalo teniso inventoriaus prekybos sistema, sukurta stalo teniso mėgėjams ir profesionalams. Jei norite žaisti ar žaidžiate stalo tenisą, čia rasite viską, ko Jums gali prireikti. Mūsų katalogas ir prekių asortimentas nuolat atnaujinami ir papildomi. Vienoje vietoje rasite suklasifikuotas ir aprašytas prekes, pagrindinius prekių savybių indeksus, sudominusius produktus galėsite palyginti tarpusavyje, sudaryti pageidaujamų produktų sąrašą ir t.t.. Pas mus reikalingą inventorių gali išsirinkti tiek pradedantysis, tiek pažengęs stalo tenisininkas, bet kokiais kylančiais pasirinkimo klausimais mielai pakonsultuosime.

Susikūrėme 2006 m. ir nuo tada siekiame suteikti  vis kokybiškesnį pasirinkimą visiems stalo teniso mylėtojams. Į Lietuvą oficialiai atvedėme pasaulio stalo teniso lyderius - Joola, Yasaka, andro, Tibhar, TSP ir, būdami oficialiais šių kompanijų atstovais, pristatome Jums viską, ką jos turi geriausia. Skirtingi atstovaujami gamintojai yra stiprūs tam tikrose srityse, todėl strateginė partnerių įvairovė mūsų klientams užtikrina galimybes kokybiškai pasirinkti pagal savo įgūdžius, žaidimo stilių ar jo ypatumus. Mums tai - maloni privilegija, kadangi galime pasiūlyti ir rekomenduoti inventorių, atsižvelgdami į individualius žmogaus poreikius.

Šiandien bendradarbiaujame su daugeliu Lietuvos stalo teniso klubų, sporto mokyklų ir atskirų sportininkų. Per laiką, prabėgusį nuo įsikūrimo, įgijome puikių rekomendacijų, svarbios patirties, platų draugų ir klientų ratą. Esame dėkingi už rodomą pasitikėjimą.

StaloTenisui.lt - Jūsų žaidimo partneris!