RASANTER C53

Tobulam persukimui! 
Tai esminis smūgis šiuolaikiniame stalo tenise: varžovo topsuoto kamuoliuko persukimas. Tai atsakymas reaguojant į įžaidžiamąjį varžovo topsą - greitesnis ir pavojingesnis nei blokavimas - ir dažniausiai iš karto pelnomas taškas arba mažiausiai įgyjama didelė persvara tolimesnėje taško eigoje. C53 ir C48 gumos specialiai sukurtos būtent šiam dominuojančiam smūgiui.

Kad sugerti ir suminkštinti įeinančio topsuoto kamuoliuko krūvį ir pratęsti kamuoliuko kontakto su rakete laiką, C53 gumos vidiniai dantukai turi įmontuotus persukimo amortizatorius. Šie persukimo amortizatoriai neutralizuoja įeinančio topso jėgą ir duoda galimybę atlikti kontroliuojamą persukimą/pertopsavimą, pasižymintį agresyvia kamuoliuko skriejimo trajektorija bei didele jėga, kurią suteikia Energy Cell technologijos kempinė. Šie nauji technologiniai patobulinimai taip pat duoda rezultatą padavimų metu ir padavimų priėmimo metu: daugiau kokybės kamuoliuko sukimo judesiuose, daugiau tikslumo.

Dominuosi žaidime virš stalo ir galėsi naudotis visomis progomis forsuoti tašką: topsuodamas pats arba persukdamas varžovo atakas. Sulaužyk savo žaidimo ribas, naudokis Energy Cell technologine pažanga - daugiau galios ir kokybės tavo smūgiamas, daugiau dinamiškumo tavo žaidime ir pastebimai ilgesnis kontaktas su kamuoliuku.
Specifikacijos
Modelis andro Rasanter C53
Gamintojas andro
Gumos tipas Lygi guma
Greitis 125
Sukimas 135
Kontrolė 94

andro Rasanter C53

  • Gamintojas: andro
  • Prekės kodas: 0202158
  • ATSIIMKITE PER 1 d.d.
  • 64.90€
  • 49.90€

  • Sutaupote 23%


Galimi pasirinkimai