Joola Colt OFF Control

Gamintojas: Joola
Prekės kodas: 006
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: 59,00€ 49,00€
Sutaupote 17%

Galimi pasirinkimai


Papildomos paslaugos:


Kiekis:   Į krepšelį
   - ARBA -   

Strategija: OFF, Svoris 85-90 g.

JOOLA COLT Control pagrindas yra puikiai subalansuotas greičio ir kontrolės atžvilgiu (abu parametrai beveik lygūs), todėl suteikiai idealią kontrolę padavimų ir priėmimo momentais, taip pat pasyvaus žaidimo metu. Tuo pačiu COLT Control modelis turi pakankamus greičio rezervus, pereinant iš pasyvaus žaidimo į atakuojantį.

Naujausia ergonomiška pagrindo rankenėlė - tai ne tik unikalus dizainas, tačiau ir itin inovatyvi, nuostabi galimybė valdyti stalo teniso kamuoliuką! Naujoviška rankenėlė specialiai sukurta didžiausiam judesių ir smūgių efektyvumui išgauti! Žaidėjo riešas išlieka laisvas ir neįsitempęs, todėl judesio metu galia iš rankos lengvai perduodama kamuoliukui dėl itin efektyvios kinetinės grandinės ("botago" principas).

Žaidimo metu riešas išlieka laisvas ir neįtemptas, todėl kur kas jautriau "reaguoja"/amortizuoja į kamuoliuką ir jį apdoroja. Dėl šių priežasčių ženkliai išauga kamuoliuko jautimo ir kontrolės savybės, lengviau išsprendžiamos įvairios žaidimo situacijos, efektyviau įvaldomi ir atliekami techniniai judesiai!

Parametrai
Strategija OFF
Svoris 85 g.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:© StaloTenisui.lt. Visos teisės saugomos