andro Treiber Q OFF

Gamintojas: andro
Prekės kodas: 0039
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Išparduota
Kaina: 60,00€ 48,00€
Sutaupote 20%

Galimi pasirinkimai


* Rankenėlės forma:

Papildomos paslaugos:


Kiekis:  Išparduota
   - ARBA -   

Strategija: OFF, Svoris 88 g.

Moderniais sintetiniais pluoštais paremtas ir sustiprintas pagrindas - tai bendras apibūdinimas visai andro Treiber pagrindų serijai. andro Treiber Q: sintetinis pluoštas įterptas tarp medžio sluoksnių ir suteikiantis pagrindui didesnį stabilaus kamuoliuko atšokimo plotą. Treiber Q "gyvena" impulsu, kurį suteikia Q kodu pavadintas aukštųjų technologijų sintetinis pluoštas, "paklotas" iš karto po išoriniais medžio sluoksniais.

Pagrindo konstrukcijoje naudojamas Kiri centrinis sluoksnis ir Koto išoriniai sluoksniai savo savybėmis yra priešingi naudojama Q sintetiniam pluoštui. Tokiu būdu minkštesnio medžio sluoksniai kartu su kietu carbon'u užtikrina maksimalią pagrindo kontrolę ir patogų žaidimo valdymą. Treiber Q atiduoda visą energiją smūgiui - jokios vibracijos, jokio energijos praradimo!

Ateina naujieji laikai, kur žaidimas vis greitesnis. Tau reikia pagrindo, kuris nepavestų, nedrebėtų, neprarastų stabilumo po metų naudojimo, nesielgtų skirtingai lėtam ir greitam žaidime. Pagrindo, kuriuo pilnai pasitikėtum. Tokia yra andro Treiber serija. Treiber Q yra pagrindas iš artimos ateities.

Parametrai
Greitis
Kontrolė
Strategija OFF
Svoris 88 g.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:© StaloTenisui.lt. Visos teisės saugomos