andro Ligna F.R. OFF

Gamintojas: andro
Prekės kodas: 0034
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: 139,00€ 109,00€
Sutaupote 22%

Galimi pasirinkimai


* Rankenėlės forma:


Papildomos paslaugos:


Kiekis:   Į krepšelį
   - ARBA -   

Strategija: OFF, Svoris 85 g.

Pagrindai su tarpiniais sintetinio pluošto (carbon'o) sluoksniais iš esmės turi tik milisekundes įrodyti, jog yra TOP klasės. Milisekundė, kai kamuoliukas paliečia raketę ir iškart nuo jos atšoka. Pagrindai, kaip andro Ligna F. R., kurie yra tauriai apdirbti, lygiai suklijuoti ir pagaminti su išskirtiniu dėmesiu detalėms, palieka gilų pėdsaką. Tu gali jausti, kaip pagrindas duoda nuoseklų atšokimo impulsą ir visai nesvarbu, kuria vieta smūgiavai. Pajusk tolygų kamuoliuko valdymą ir nuolatinę kontrolę, pereinant nuo aktyvių smūgių prie ramesnio žaidimo ir išlaikant sprogstamąjį greičio potencialą pilnai "užtaisytą". Tai yra būtent tos milisekundės, kur andro Ligna FR parodo savo galias ir kur tavo žaidimas įgyja pranašumą.

Kilmė, vandens kiekis, sandėliavimas, apdirbimo technologija ir daugelis kitų aspektų turi didelę įtaką stalo teniso pagrindo charakteristikoms. Vokietijoje rankomis gaminamiems andro LIGNA pagrindams naudojamas tik išskirtinės kokybės medis, iš kurio greta gaminamas ir itin subtilus muzikos instrumentas - smuikas.
Didžiausias dėmesys skiriamas medžio sluoksnių pjaustymo metodui: tik aukščiausios kokybės ir tobulai atpjauti medžio sluoksniai naudojami LIGNA pagrindams gaminti. Didžiausias to privalumas - toks medžio apdirbimo ir naudojimo metodas nepalieka randelių kitoje sluoksnių pusėje. Visiškai lygūs iš abiejų pusių, išskirtinai vienodo storio ir svorio medžio sluoksniai - tai pamatas tobulam kamuoliuko jutimui.

Tai yra toks medis, koks jis ir turėtų būti!

Parametrai
Greitis -
Kontrolė -
Strategija OFF
Svoris 85 g.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:© StaloTenisui.lt. Visos teisės saugomos