Joola Olymp

Gamintojas: Joola
Prekės kodas: 0726
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Išankstinis užsakymas
Kaina: 899,00€

Galimi pasirinkimai


* Spalva:Kiekis:   Į krepšelį
   - ARBA -   

Olimpinis Joola stalas. Joola Olymp turi originalią, Joola sukurtą, 22 mm pločio varžybinę viršutinę dalį (plokštes), kuri naudojama visų Joola varžybinių profesionalių stalų gamyboje. Viršutinė stalo dalis padengta specialiomis medžiagomis, leidžiančiomis išgauti ypatingai greitą žaidimo paviršių. Ši savybė reikalinga aukščiausio lygio stalo tenise. Olymp stalo viršutinė dalis apsaugota 50 mm pločio metalinėmis juostomis.

Olymp stalas turi ypatingai tvirtą apatinę dalį - metalinę konstrukciją, kurią sudaro solidžios ir tvarios metalinės kojos bei jungtys. Ši konstrukcija itin svarbi, siekiant, kad stalas būtų ilgaamžis, visuomet stabilus. Plačios metalinės jungtys neleidžia kojoms išklypti ir stalui pradėti judėti į šalis. Olymp modelis taip pat turi automatinę Stand-Combi sistemą: ratai gali būti pakelti žaidžiant ar "užrakinant" stalą pasirinktoje vietoje. Šiuo atveju stalas lieka stovėti ant aštuonių kojų. Keturių didelių ratų automatinė Stand-Combi sistema suteikia galimybes techniškai ir fiziškai lengvai stalą transportuoti ar perstumti į kitą vietą. Ši sistema taip pat leidžia atlaisvinti patalpoje erdvę, stalo plokštes tiesiog sukeliant stačiomis į viršų ir pastumiant stalą į pakraštį: tokioje pozicijoje stalas užima nedidelę 60x177 cm erdvę.

Joola Olymp stalo svoris - 130 kg. Šis modelis gali būti pagamintas, pritaikant stalą neįgaliųjų sportui be jokių papildomų mokesčių. Kaip ir kiti Joola stalai, Olymp gaminamas klasikinės žalios spalvos, kurią renkasi daugelis, ir mėlynos spalvos - pagal kiekvieno pageidavimą. Olymp, kaip ir kiti profesionalūs stalai, gaminamas be mėgėjiškų integruotų tinklelių. Tvarūs metaliniai tinkleliai kaip pvz. Joola WM, Joola Spring ar Joola Europaliga, įsigyjami atskirai.

Olymp stalo gamyba paprastai užtrunka iki 2 sav. nuo išankstinio sąskaitos apmokėjimo. Stalo pristatymas įprastai įvykdomas per 7 darbo dienas nuo pagaminimo dienos. Kievieno užsakymo atveju su gamintoju sutiksliname gamybos ir stalų vežimo terminus, apie kuriuos informuojame užsakovą. Todėl pristatymo laikas kartais gali koreguotis.

Stalo pristatymo mokestis Lietuvoje15,00 - 29,00 EUR.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:© StaloTenisui.lt. Visos teisės saugomos