STIGA Airoc ASTRO S

Gamintojas: STIGA
Prekės kodas: 0995
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: 45,90€ 37,00€
Sutaupote 19%

Galimi pasirinkimai


* Storis/Spalva:
Kiekis:   Į krepšelį
   - ARBA -   

Greitis 144, Sukimas 128, Kontrolė 84. 

Kuriant Airoc ASTRO S, STIGA sutankino oro kameras gumos kempinėje ir padidino jų skaičių. Tokiu būdu "virtuali spyruoklė" kempinėje buvo suspausta, kiek įmanoma daugiau, išgaunant stipresnį ir galingesnį kamuoliuko katapultavimo iš gumos efektą. Todėl ASTRO M turi daugiau greičio! Su šia guma STIGA išpildė stalo teniso "profų", kuriems patiko Airoc gumų koncepcija, prašymą įdiegti daugiau greičio!

Japoniškas gumos paviršius ASTRO modelyje tarnauja kaip energiją perduodanti platforma tarp kempinės ir kamuoliuko, atliktą smūgį aprūpinanti tikslumu ir jėga. ASTRO modelis buvo kuriamas, betarpiškai dirbant su Kinijos nacionalinės stalo teniso rinktinės žaidėjais, siekiant proveržio su pasikeitusia naujo kamuoliuko dinamika.

ASTRO S optimizuota suteikti minkštumo ir maksimalios kontrolės jausmą smūgiuojant. Tobulai tinkanti puolėjams, kurie žaidime pasikliauna kamuoliuko jautimu, kontrole ir garsu. STIGA OCS technologija gumai suteikia kamuoliuko katapultavimo galią, kuri net ir toli nuo stalo esančiam žaidėjui garantuoja smūgiavimo pranašumą. Airoc ASTRO M yra idealus pasirinkimas žaidėjams, ieškantiems gumos, kuri suteikią ilgą kamuoliuko skriejimo trajektoriją ir nuostabias sukimo galimybes. 

Airoc ASTRO S pagaminta, remiantis unikalia STIGA OCS sponge technology (Oxygen Capsule System/deguonies kapsulių sistema). Tai išskirtinė originali technologija, sukurianti galingą katapultos efektą, nepakeisdama ir neįtakodama žaidėjo smūgiavimo technikos. Jūsų siunčiami kamuoliukai įgis tikslesnę trajektoriją, geresnį sukimąsi, išlaikys tokį patį greitį. Pagrindinė gumos filosofija - tai kamuoliuko sukimas ir kontrolė. Guma tokia pastovi ir taip nuosekliai atšokanti, kad šito nepastebėti neįmanoma. Žaisti greitai ir jausti pilną kontrolę - ar šiandien tai įmanoma? Suteik šansą Airoc ir ji padovanos šansų tau!

Išskirtinių Airoc gumos savybių proveržis kyla iš STIGA OCS (Oxygen Capsule System) technologijos jėgos. Gumos kempinėje išdėstytų oro kamerų dydis ir tankis yra ypač svarbūs galutiniam gumos rezultatui. Airoc guma turi unikalią visuomet vienodą šių dalelių tvarką. Subtilus naujosios kempinės ir elastingo gumos paviršiaus santykis - tai dar viena Airoc gumos ašis ir stiprybė.

STIGA Airoc kūrimo procese STIGA inžinieriai išbandė daugybę gumos kempinę ir paviršių jungiančių dantukų dizaino prototipų ir įtempimo pavyzdžių, kol tobula guma puolėjams buvo sukurta. Atlikti tyrimai parodė, jog ITTF nustatyti reikalavimai POLY kamuoliukams, stipriai įtakoja ir keičia žaidėjo galimybes įsukti kamuoliuką. Būtent čia šviečia STIGA Airoc! Airoc geriausiai "dirba" su naujuoju - plastikiniu - kamuoliuku, kuris dėl savo sandaros sukasi mažiau ir skrieja lėčiau.

Pagaminta Japonijoje.

Parametrai
Greitis 144
Sukimas 128
Kontrolė 84

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:© StaloTenisui.lt. Visos teisės saugomos