STIGA Airoc S

Gamintojas: STIGA
Prekės kodas: 0999
Lojalumo taškai: 0
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: 45,90€ 37,00€
Sutaupote 19%

Galimi pasirinkimai


* Storis/Spalva:


Kiekis:   Į krepšelį
   - ARBA -   

Greitis 141, Sukimas 128, Kontrolė 86. 

STIGA Airoc S  - svarbiausia STIGA guma per 70 metų kompanijos istoriją! Viena pasaulio lyderių - STIGA - taip trumpai apibūdina savo japonišką kūrinį. O tokie epitetai - nesimėto.

STIGA Airoc S pagaminta, remiantis unikalia STIGA OCS sponge technology (Oxygen Capsule System/deguonies kapsulių sistema). Tai išskirtinė originali technologija, sukurianti galingą katapultos efektą, nepakeisdama ir neįtakodama žaidėjo smūgiavimo technikos. Jūsų siunčiami kamuoliukai įgis tikslesnę trajektoriją, geresnį sukimąsi, išlaikys tokį patį greitį. Pagrindinė gumos filosofija - tai kamuoliuko sukimas ir kontrolė. Guma tokia pastovi ir taip nuosekliai atšokanti, kad šito nepastebėti neįmanoma. Žaisti greitai ir jausti pilną kontrolę - ar šiandien tai įmanoma? Suteik šansą Airoc ir ji padovanos šansų tau!

Išskirtinių Airoc gumos savybių proveržis kyla iš STIGA OCS (Oxygen Capsule System) technologijos jėgos. Gumos kempinėje išdėstytų oro kamerų dydis ir tankis yra ypač svarbūs galutiniam gumos rezultatui. 

AIROC S gumos kempinėje šių dalelių organizacija tarnauja atlaikyti stipriausias atakas, blokuoti smūgius, paskirstyti kamuoliuką po stalą ir tvirtai pereiti į ataką. Jei ieškai geriausių galimybių kontroliuoti kamuoliuką, žaidimo ritmą ir pelnyti taškus, AIROC S yra idealus pasirinkimas. Subtilus naujosios kempinės ir elastingo gumos paviršiaus santykis - tai dar viena Airoc gumos ašis ir stiprybė.

STIGA Airoc kūrimo procese STIGA inžinieriai išbandė daugybę gumos kempinę ir paviršių jungiančių dantukų dizaino prototipų ir įtempimo pavyzdžių, kol tobula guma puolėjams buvo sukurta. Atlikti tyrimai parodė, jog ITTF nustatyti reikalavimai POLY kamuoliukams stipriai įtakoja ir keičia žaidėjo galimybes įsukti kamuoliuką. Būtent čia šviečia STIGA Airoc! Airoc geriausiai "dirba" su naujuoju - plastikiniu - kamuoliuku, kuris dėl savo sandaros sukasi mažiau ir skrieja lėčiau.

AIROC S yra minkštesnė ir į kontrolę orientuota AIROC versija. Guma sukurta, siekiant maksimaliai išplėsti smūgių spektrą ir variaciją bei suteikti didžiausią kamuoliuko jautimą. Airoc S ypač patiks universaliems žaidėjams ir puolėjams, kurie pasikliauna kamuoliuko kontrolės savybėmis. Airoc S yra ypatingai tiksli guma.

 

Parametrai
Greitis 141
Sukimas 128
Kontrolė 86

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:© StaloTenisui.lt. Visos teisės saugomos